preloader

Lūdzu, uzgaidiet

DUPHALAC šķīdums iekšķīgai lietošanai, 1000 ml, N1

DUPHALAC šķīdums iekšķīgai lietošanai, 1000 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Lactulosum
Aktīvās vielas koncentrācija: 66.5 g/100 ml
Produkta kods: 74822
Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju.
€14,99
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju.Duphalac satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas.

 

Kādam nolūkam lieto Duphalac

Duphalac lieto aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi), lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram:

  • ja Jums ir hemoroīdi;
  • ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas taisnajā vai resnajā zarnā.

 

Duphalac lieto, lai ārstētu aknu encefalopātiju (aknu slimība, kas izraisa apjukumu, trīci, samazinātu apziņas līmeni, tai skaitā komu).

 

Ja pēc 3 – 4 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Vecums: Pieaugušie, pusaudži, bērni, zīdaiņi, kas cieš no aizcietējuma.
Brīdinājumi:

Pirms Duphalac lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums ir kāds no sekojošiem stāvokļiem vai slimībām, it īpaši:

  • ja Jums ir neskaidra cēloņa sāpes vēderā,
  • ja Jūs nespējat sagremot piena cukuru (laktozi),
  • ja Jums ir cukura diabēts.Jūs nedrīkstat lietot Duphalac, ja Jums ir:
  • galaktozes vai fruktozes nepanesība,

Lapp laktāzes nepietiekamība

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā, vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietojiet devu katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Norijiet nekavējoties. Neturiet mutē. Jūs varat lietot Duphalac šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītā veidā vai atšķaidītu kādā šķīdumā. Ja lietojat Duphalac, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi. Ja lietojat Duphalac, kas ir paciņās pa 15 ml, noplēsiet paciņas augšējo stūri un nekavējoties izlietojiet saturu. Devas aizcietējuma gadījumā vai ja ārstnieciski nepieciešama mīksta vēdera izeja Devu var lietot vienreiz dienā, piemēram, brokastu laikā, vai dienas devu sadalīt divās lietošanas reizēs. Pēc dažu dienu lietošanas sākuma devu var pielāgot uzturošajai devai, ņemot vērā terapeitisko atbildes reakciju. Lai sāktos terapeitiskā iedarbība, vajadzīgas dažas (2-3) ārstēšanas dienas. Sākuma deva Uzturošā deva Pieaugušie un pusaudži 15 - 45 ml, atbilst 1 - 3 paciņām 15 - 30 ml, atbilst 1 - 2 paciņām Bērni (7 - 14 gadi) 15 ml, atbilst 1 paciņai 10 - 15 ml, atbilst 1 paciņai* Bērni (1 - 6 gadi) 5 - 10 ml 5 - 10 ml Zīdaiņi līdz 1 gadam līdz 5 ml līdz 5 ml * Ja uzturošā deva ir Precīzai devas noteikšanai zīdaiņiem un bērniem līdz 7 gadu vecumam, jālieto Duphalac pudelēs. Lietošana bērniem Caureju veicinošus līdzekļus bērniem, zīdaiņiem un maziem bērniem nozīmē tikai izņēmuma gadījumos, un to lietošanai jānotiek ārsta uzraudzībā. Bez ārsta konsultācijas un rūpīgas uzraudzības nedodiet Duphalac bērniem līdz 14 gadu vecumam. Nav pieejami dati par lietošanu bērniem (jaundzimušie un bērni līdz 18 gadu vecumam) ar aknu encefalopātiju.

Aktīvā viela ir laktuloze.

 

Viena paciņa Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 15 ml, kas ir ekvivalenti 10 g laktulozes.

Viens ml Duphalac šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 667 mg laktulozes.

Duphalac nesatur citas palīgvielas. Taču sintēzes procesa rezultātā tas var saturēt cukurus (piemēram, laktozi, galaktozi un fruktozi) un sulfītu.