preloader

Lūdzu, uzgaidiet

DUPHALAC FRUIT 667 mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai, N20

DUPHALAC FRUIT 667 mg/ml šķīdums iekšķīgai lietošanai, N20

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Lactulosum
Aktīvās vielas koncentrācija: 667 mg/ml
Produkta kods: 73534
Duphalac Fruit lieto simptomātiska aizcietējuma ārstēšanai un, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. 
€9,61
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Duphalac Fruit lieto simptomātiska aizcietējuma ārstēšanai un, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Kas ir Duphalac Fruit

Duphalac Fruit satur caureju veicinošu līdzekli, ko sauc par laktulozi. Saistot ūdeni zarnās, tas mīkstina un atvieglo vēdera izeju. Laktuloze organismā neuzsūcas.

 

Kādam nolūkam lieto Duphalac Fruit

Duphalac Fruit lieto simptomātiska aizcietējuma ārstēšanai (neregulāra zarnu darbība, cieti un sausi izkārnījumi) un, lai veicinātu mīkstu vēdera izeju. Piemēram:

  • ja Jums ir hemoroīdi,
  • ja Jums ir veiktas ķirurģiskas operācijas taisnajā vai resnajā zarnā.

 

Ja pēc dažām dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Vecums: Pieaugušie, pusaudži, bērni, zīdaiņi, kas cieš no aizcietējuma.
Brīdinājumi:

Pirms Duphalac Fruit lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums ir kāds no turpmāk minētajiem stāvokļiem vai slimībām, it īpaši:

  • ja jums ir neskaidra cēloņa sāpes vēderā,
  • ja Jums ir gastro-kardiālais sindroms jeb Rēmhelda sindroms (sindroms, kad gāzu uzkrāšanās kuņģa-zarnu traktā vai traucējumi kuņģa satura ierastajā plūsmā var izraisīt sirds darbības traucējumus),
  • ja Jūs nespējat sagremot piena cukuru (laktozi),
  • ja Jums ir cukura diabēts.

 

Jūs nedrīkstat lietot Duphalac Fruit, ja Jums ir:

  • galaktozes vai fruktozes nepanesība,
  • Lapp laktāzes nepietiekamība,
  • glikozes-galaktozes malabsorbcija.

 

Pacientiem ar Rēmhelda sindromu: ja pēc šo zāļu lietošanas Jums ir meteorisms jeb gāzu uzkrāšanās, pārtrauciet lietošanu un vaicājiet padomu ārstam. Šādā gadījumā ārsts Jūs rūpīgi uzraudzīs terapijas laikā.

 

Duphalac Fruit var traucēt normālos vēdera izejas refleksus.

 

Ilgstoša nepielāgotu devu lietošana (pārsniedzot 2-3 mīkstas vēdera izejas dienā) vai nepareiza lietošana var izraisīt caureju un elektrolītu līdzsvara izmaiņas.

Bez konsultēšanās ar ārstu nelietojiet Duphalac Fruit ilgāk par 2 nedēļām.

 

Ārstēšanās laikā ar caureju veicinošiem līdzekļiem Jums jādzer pietiekoši daudz šķidruma (apmēram 2 litri/dienā, kas pielīdzināms 6-8 glāzēm).

 

Ja pēc vairāku dienu Duphalac Fruit lietošanas Jūsu stāvoklis neuzlabojas vai simptomi pasliktinās, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.

 

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietojiet devu katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Norijiet nekavējoties. Neturiet mutē. Jūs varat lietot Duphalac Fruit šķīdumu iekšķīgai lietošanai neatšķaidītu vai atšķaidītu kādā šķidrumā. Ja lietojat Duphalac Fruit, kas ir pudelēs, izmantojiet pievienoto mērglāzi. Ja lietojat Duphalac Fruit vienas devas paciņās pa 15 ml, noplēsiet paciņas augšējo stūri un nekavējoties izlietojiet saturu. Devas Devu var lietot vienreiz dienā, piemēram, brokastu laikā, vai dienas devu sadalīt divās lietošanas reizēs. Pēc dažu dienu lietošanas sākuma devu var pielāgot uzturošajai devai, ņemot vērā terapeitisko atbildes reakciju. Lai sāktos terapeitiskā iedarbība, vajadzīgas dažas (2-3 dienas) ārstēšanas dienas. Duphalac Fruit šķīdums pudelēs vai 15 ml paciņās: Pacients Sākuma deva Uzturošā dienas deva Pieaugušie un pusaudži 15-45 ml (10-30 g laktulozes), atbilst 1-3 paciņām 15-30 ml (10-20 g laktulozes), atbilst 1-2 paciņām Bērni (7-14 gadi) 15 ml (10 g laktulozes), atbilst 1 paciņai 10-15 ml (7-10 g laktulozes), atbilst 1 paciņai* Bērni (1-6 gadi) 5-10 ml (3-7 g laktulozes) 5-10 ml (3-7 g laktulozes) Zīdaiņi līdz 1 gadam līdz 5 ml (līdz 3 g laktulozes) līdz 5 ml (līdz 3 g laktulozes) * Ja uzturošā deva ir mazāka nekā 15 ml, jāizmato Duphalac Fruit pudelēs. Precīzai devas noteikšanai zīdaiņiem un bērniem līdz 7 gadu vecumam jālieto Duphalac Fruit pudelēs. Lietošana bērniem Caureju veicinošus līdzekļus bērniem, zīdaiņiem un maziem bērniem nozīmē tikai izņēmuma gadījumos un to lietošanai jānotiek ārsta uzraudzībā. Bez ārsta konsultācijas un rūpīgas uzraudzības nedodiet Duphalac Fruit bērniem, kuri ir jaunāki par 14 gadiem.

Aktīvā viela ir laktuloze.

Viena paciņa Duphalac Fruit šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 15 ml šķīduma, kas atbilst 10 g laktulozes.

Viens ml Duphalac Fruit šķīduma iekšķīgai lietošanai satur 667 mg laktulozes.

Duphalac Fruit šķīdums iekšķīgai lietošanai satur plūmju aromatizētāju.

 

Duphalac Fruit nesatur citas palīgvielas. Taču sintēzes procesa rezultātā tas var saturēt cukurus, piemēram, laktozi, galaktozi un fruktozi.