preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Top
DERMALOTANA dezodorants ar rullīti ar Nāves jūras  minerālūdeni BASIC, 100 ml

DERMALOTANA dezodorants ar rullīti ar Nāves jūras minerālūdeni BASIC, 100 ml

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 83877
Maigs, atsvaidzinošs dezodorējošs losjons, kas viegli iesūcas ādā un kura iedarbība turpinās visu dienu. Ātri uzsūcas, āda paliek patīkami sausa.
-35%
€7,79
€11,99 *
Prece ir noliktavā

* www.azeta.lv standarta cena pirms kampaņas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

Maigs, atsvaidzinošs dezodorējošs losjons, kas viegli iesūcas ādā un kura iedarbība turpinās visu dienu. Ātri uzsūcas, āda paliek patīkami sausa.

Īpašības: maigs, atsvaidzinošs dezodorējošs losjons, kas viegli iesūcas ādā un kura iedarbība turpinās visu dienu. Ātri uzsūcas, āda paliek patīkami sausa. Efektīvi novērš nepatīkamu un izplata svaigu smaržu ar aromātu, kas piemērots gan viņam, gan viņai. Dabīgais Nāves jūras minerālūdens pastiprina dezodorējošo iedarbību. Piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm.
Brīdinājumi: Lietot tikai ārīgi! Lietot tikai paredzētajam mērķim un ievērojot norādījumus. Izvairīties no iekļūšanas acīs. Nelietojiet, ja ir paaugstināta jutība pret jebkuru no sastāvdaļām. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nelietot vai vērsties pie ārsta, ja parādās izsitumi vai kairinājums. Nelietot, ja āda bojāta.
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Produkta veids: Dezodorants
Uz tīras ādas uzklājiet nelielu daudzumu losjona. Nav ieteicams uzklāt tūlīt pēc depilācijas, skūšanās vai citām matiņu likvidēšanas procedūrām.
Aqua Water‑AlumiNum Zirconium Tetrachlorohydrex Gly, CyClopentasiloxane, Steareth2, Steareth21, Ppg15 Stearyl Ether, Sea Water Maris Aqua, Peg8 Distearate, Dmdm Hydantoin, MethylParaben, Parfum Fragrance, PropylparaBen, Limonene, Linalool, Butylphenyl MethYlpropional, Alpha Isomethyl Ionone.