preloader

Lūdzu, uzgaidiet

COREGA tabletes protēžu tīrīšanai BIO FORMULA, 30 gab.

COREGA tabletes protēžu tīrīšanai BIO FORMULA, 30 gab.

Medicīnas preces
Produkta kods: 61600
Zobu protēžu tīrīšanas tabletes ar piparmētru ekstraktu ikdienas lietošanai.
€5,69
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Cienījamie klienti, vēršam Jūsu uzmanību, ka visi mūsu mājas lapā veiktie pasūtījumi, kuri apstiprināti pēc plkst. 14:00 29.09.2020, tiks piegādāti sākot no 05.10.2020 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Medicīnas preces

Zobu protēžu tīrīšanas tabletes ar piparmētru ekstraktu ikdienas lietošanai.

Zobu protēžu tīrīšanas tabletes ar piparmētru ekstraktu ikdienas lietošanai. Rūpīgi attīra arī vietas, kuras, tīrot ar birstīti, var palaist garām. Iznīcina 99.99% smaku izraisošo baktēriju (pārbaudīts laboratorijā ). Tām piemīt antibakteriālas un dezinfekcijas īpašības, kuras palīdz novērst aplikuma radīto kairinājumu. Maigā, neabrazīvā formula tīra protēzes, nebojājot to virsmu.
Brīdinājumi: Var izraisīt smagu acu kairinājumu. Pēc saskares ar tabletēm vai šķīdumu rūpīgi nomazgājiet rokas. JA IEKĻUVIS ACĪS: vairākas minūtes uzmanīgi skalojiet acis ar ūdeni. Ja lietojat kontaktlēcas, izņemiet tās, ja iespējams. Turpiniet skalot acis. Ja acu kairinājums nepāriet: konsultējieties ar ārstu. Satur PIPARMĒTRU EĻĻU, SUBTILIZĪNU. Var izraisīt alerģiskas reakcijas. Uzglabāt tabletes bērniem nepieejamā vietā un tā, lai mazinātu risku nejauši norīt tabletes vai šķīdumu. NORĪŠANAS GADĪJUMĀ sazinieties ar Saindēšanās un zāļu informācijas centru vai ārstu. Ja rodas kairinājums: pārtrauciet lietošanu un konsultējieties ar ārstu. PIESARDZĪBA: Nelieciet tabletes vai šķīdumu mutē. Nelietojiet, ja jūs esat jutīgs pret kādu no sastāvdaļām. Nedzeriet šķīdumu tīrīšanai un neizmantojiet to kā mutes skalojamo līdzekli. Pēc saskares ar tabletēm vai šķīdumu nepieskarieties mutei vai acīm.
Piemērots diabētiķiem:
1. Iemetiet vienu Corega tableti traukā ar pietiekami daudz silta ūdens (ne karsta), lai tas pārklātu pilno, daļējo vai izņemamo tiltveida zobu protēzi. 2. Pēc 3 minūšu mērcēšanas šķīdumā notīriet protēzi ar šķīdumu, izmantojot mīkstu birstīti. 3. Rūpīgi noskalojiet protēzi tekošā ūdenī. Tūlīt pēc lietošanas izlejiet atlikušo šķīdumu.
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Potassium Caroate (Potassium Monopersulfate), Sodium Carbonate, Sodium Carbonate Peroxide, TAED, Sodium Benzoate, PEG-180, Sodium Lauryl Sulfate, VP/VA Copolymer, Aroma, Subtilisin, Cellulose Gum, Cl 42090, CI 73015.