preloader

Lūdzu, uzgaidiet

COMPEED pretherpes plāksteri, 15 gab.
COMPEED pretherpes plāksteri, 15 gab.

COMPEED pretherpes plāksteri, 15 gab.

Medicīnas preces
Produkta kods: 66209
Nemanāmi plāksteri aukstumpumpu gadījumā. Efektīvi līdz pat 12 stundām.
€13,89
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Medicīnas preces

Nemanāmi plāksteri aukstumpumpu gadījumā. Efektīvi līdz pat 12 stundām.

Nemanāmi plāksteri aukstumpumpu dziedēšanai. Katrs plāksteris nodrošina efektu līdz pat 12 stundām. Plāksteris darbojas kā vīrusu vairogs, lai samazinātu infekcijas izplatīšanās risku. Efektīvai iedarbībai lietojams jau no pirmās tirpšanas vai niezes simptomiem. Lietojams gan dienā, gan naktī.
Izmēri: 11 x 15,2
Izmēra vienības: cm
Piemērots diabētiķiem:
1. Pirms lietošanas nomazgājiet rokas. Pārliecinieties, ka āda ir tīra un sausa. Nelietot kopā ar krēmiem. 2. Izņemiet aplikatoru no iesaiņojuma un turiet tā galus ar abām rokām. 3. Viegli pavelciet aplikatora galus bultiņu norādītajā virzienā, līdz līpošā puse ir pa pusei atsegta. 4. Nepieskarieties līpošajai pusei. 5. Viegli piespiediet atsegto plākstera daļu, nosedzot aukstumpumpu ar plāksteri. 6. Lēni pavelciet aplikatora galu līdz plāksteris noslīd no aplikatora. Uz plākstera var lietot kosmētiku. Ja plāksteris ir pielipis, nav vajadzība to noņemt vai mainīt. Ja plāksteris sāk atlipt, tad tas ir jānomaina pret jaunu.