preloader

Lūdzu, uzgaidiet

COLIEF zīdaiņu pilieni, 7 ml

COLIEF zīdaiņu pilieni, 7 ml

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 82287
Uztura bagātinātājs ar laktāzes enzīmu. Laktāzes enzīma pilieni, ko pievieno krūts pienam vai mākslīgiem piena maisījumiem. Drošs lietošanai kopš dzimšanas.
€15,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Uztura bagātinātājs ar laktāzes enzīmu. Laktāzes enzīma pilieni, ko pievieno krūts pienam vai mākslīgiem piena maisījumiem. Drošs lietošanai kopš dzimšanas.

Laktāzes enzīms Uztura bagātinātājs ar laktāzes enzīmu. Laktāzes enzīma pilieni, ko pievieno krūts pienam vai mākslīgiem piena maisījumiem zīdaiņiem. Drošs lietošanai kopš dzimšanas. Lūdzu, saglabājiet lietošanas instrukciju, kopā ar Colief® zīdaiņu pilieniem. Rūpīgi izlasīt lietošanas instrukciju, kas satur noderīgus norādījumus, lietojot pilienus. Kas ir Colief®? Colief® zīdaiņu pilienu aktīvā sastāvdaļa ir laktāzes enzīms, kas dabiski rodas organismā. Kas ir laktāze? Piens, piena produkti, mākslīgie piena maisījumi zīdaiņiem un mātes piens satur salikto cukuru, ko sauc par laktozi. Laktāze ir enzīms, kas normāli veidojas cilvēka organismā un sadala laktozi, vienkāršākos cukuros, glikozē un galaktozē, lai organisms tos varētu uzsūkt. Kad var izmantot Colief® zīdaiņu pilienus? Colief® zīdaiņu pilienus var pievienot zīdainim paredzētajam pienam katru reizi, kad barojat, aptuveni līdz 3-4 mēnešus vecumam. Colief® zīdaiņu pilienu lietošana jāpārtrauc pakāpeniski (pēc norādītās shēmas): 1. Barošanas laikā, pilienu skaitu samazināt uz pusi, 2. tad, pievienojat alternatīvo barošanu, 3. visbeidzot, jāsamazina pilienu lietošana līdz vienai reizei dienā, līdz pārtraucat pilnībā. Ja diskomforta pazīmes atgriežas, tad, atgriežaties pie iepriekšējās devas.
Uzglabāšana: Uzglabāt istabas temperatūrā ne augstākā par + 25°C. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī. Izlietot 6 nedēļu laikā pēc atvēršanas.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nedodiet pilienus zīdainim tiešā veidā. Pirms lietošanas, lūdzu rūpīgi izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Nelietot, ja pudeles korķis ir sabojāts. Colief zīdaiņu pilienu sastāvā ir ferments, kas paliek neaktīvs karstuma ietekmē. Tas vislabāk darbojas ar siltu pienu. Vienmēr ievērojiet ražotāja norādījumus, kad gatavojat mākslīgos piena maisījumus zīdaiņiem. Nepievienojiet Colief zīdaiņu pilienu pienam, kas ir par karstu vai aukstu. Kad sākat barot bērnu ar krūts pienu, kam pievienoti Colief zīdaiņu pilieni, var novērot izmaiņas bērna izkārnījumu konsistencē. Var būt mīkstāka un biežāka vēdera izeja. Tādā gadījumā varat samazināt pilienu skaitu, ko pievieno pienam. Ja Jums ir kādi jautājumi par sava bērna veselību, Jums vajadzētu vērsties ar jautājumiem pie ārsta.
Produkta veids: Šķīdums
Piemērots: Bērniem
Krūts barošana un Colief zīdaiņu pilienu lietošana: atslauciet dažas ēdamkarotes piena nelielā sterilizētā konteinerā, pievienojiet 4 pilienus Colief zīdaiņu pilienus, dodat mazulim ar sterilizētu karoti pirms zīdīšanas uzsākšanas, un barojat bērnu ar krūti, kā parasti. Barošana ar mākslīgo piena maisījumu un Colief zīdaiņu pilienu lietošana: rūpīgi sagatavojiet mākslīgo piena maisījumu saskaņā ar ražotāja norādījumiem, pievienojiet 4 pilienus Colief zīdaiņu pilienus siltam (ne karstam) mākslīgajam piena maisījumam, laiku pa laikam sakratiet pudeli, pēc pusstundas varat barot savu bērnu, pārliecinoties, ka pudele ir pareizā temperatūrā, nelietojiet atlikušo maisījumu. Ja nepieciešams, sagatavot mākslīgo piena maisījumu iepriekš: rūpīgi sagatavojiet mākslīgo piena maisījumu saskaņā ar ražotāja norādījumiem, pievienojiet 2 pilienus Colief zīdaiņu pilienus siltam (ne karstam) mākslīgajam piena maisījumam, glabājiet ledusskapī 4 stundas pirms lietošanas un izlietojat 12 stundu laikā pēc pagatavošanas, uzsildiet līdz barošanas temperatūrai un barojiet bērnu kā parasti, nelietojiet atlikušo maisījumu. Maksimālā dienas deva ir 24 pilieni. Colief zīdaiņu pilienu lietošana jāpārtrauc pakāpeniski (pēc norādītās shēmas): 1. Barošanas laikā, pilienu skaitu samazināt uz pusi, 2. tad, pievienojat alternatīvo barošanu, 3. visbeidzot, jāsamazina pilienu lietošana līdz vienai reizei dienā, līdz pārtraucat pilnībā. Ja diskomforta pazīmes atgriežas, tad, atgriežaties pie iepriekšējās devas.
Laktāzes enzīma (Kluyveromyces lactis) ūdens šķīdums, Glicerīns (E 422), Kalcija hlorīds (E 509)