preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Cinnabsin N tabletes, 40 gab., N40
Cinnabsin N tabletes, 40 gab., N40

Cinnabsin N tabletes, 40 gab., N40

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 82448
Cinnabsin N tabletes ir homeopātiskās zāles akūta vai hroniska sinusīta ārstēšanai.
€7,61
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Cinnabsin N tabletes ir homeopātiskās zāles akūta vai hroniska sinusīta ārstēšanai.Cinnabsin N tabletes ir homeopātiskās zāles akūta vai hroniska sinusīta ārstēšanai.

Vecums: Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadiem
Brīdinājumi:

Ir iespējams anafilaktiskas reakcijas risks atopiskiem pacientiem. Pirms šo zāļu lietošanas šiem pacientiem ir jākonsultējas ar ārstu.

Konsultējaties ar savu ārstu

  • ja novēro sejas pietūkumu, drudzi vai stipras galvassāpes,
  • ja Jūsu akūts stāvoklis neuzlabojas vai pasliktinās pēc 2 dienu ārstēšanās,
  • ja parādās citas sūdzības.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Mērķis: Pret iesnām
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā norādīts instrukcijā vai saskaņā ar Jūsu ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet savam ārstam vai farmaceitam. Ja Jūsu ārsts nav noteicis citādi: pieaugušie: akūtas slimības gadījumā jālieto pa 1 tabletei katru stundu (ne vairāk kā 12 tabletes dienā), līdz novēro uzlabošanos. Tālākai ārstēšanai lieto pa 1-2 tabletēm 3 reizes dienā. Hronisku slimību gadījumos lietot pa 1 tabletei 3 reizes dienā. Bērni no 2 līdz 5 gadiem: akūtas slimības gadījumā jālieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā, līdz novēro uzlabošanos. Tālākai ārstēšanai lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā. Bērni no 6 līdz 11 gadiem: akūtas slimības gadījumā jālieto pa 1 tabletei ik pēc divām stundām (ne vairāk kā 6 tabletes dienā), līdz novēro uzlabošanos. Tālākai ārstēšanai lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā. Pusaudži no 12 gadiem: akūtas slimības gadījumā jālieto pa 1 tabletei katru stundu (ne vairāk kā 12 tabletes dienā), līdz novēro uzlabošanos. Tālākai ārstēšanai lieto pa 1-2 tabletēm 3 reizes dienā. Hroniskos gadījumos bērni, pusaudži un pieaugušie lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā. Visām vecuma grupām hroniskos gadījumos ieteicams turpināt ārstēšanu 4-6 nedēļas. Šīs zāles nevajadzētu lietot kopā ar ēdienu un dzērieniem. Zāles jālieto pusstundu pirms vai pēc ēšanas. Tabletēm jāļauj lēni izšķīst mutes dobumā. Bērniem tabletes var izšķīdināt nelielā ūdens daudzumā. Hroniskos gadījumos nelietojiet šīs zāles ilgāk par 4 nedēļām bez konsultācijas ar ārstu.

Viena tablete (250 mg) satur šādas aktīvās vielas: Cinnabaris D3 25 mg, Hydrastis D3 25 mg, Kalium bichromicum D3 25 mg, Echinacea D1 25 mg.

Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, kviešu ciete, magnija stearāts.