preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
BRŪČU 5 mg/20 mg/g ziede, 35 g, N1
BRŪČU 5 mg/20 mg/g ziede, 35 g, N1

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

BRŪČU 5 mg/20 mg/g ziede, 35 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 10707
Produkta zīmols: LMP LATVIJA
Lieto ādas un mīksto audu ievainojumu, trofisko čūlu, karbunkulu, furunkulu un apdegumu ārstēšanā.
6,79 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Lieto ādas un mīksto audu ievainojumu, trofisko čūlu, karbunkulu, furunkulu un apdegumu ārstēšanā.


Brūču 5 mg/ 20 mg/g ziede pieder pie kombinētas darbības preparātiem sadzīšanas veicināšanai un infekciju novēršanai (ievainojumi, brūces, trofiskās čūlas, furunkuli, karbunkuli, apdegumi utt.). Ziedes aktīvās vielas ir metiluracils un lidokaīna hidrohlorīds. Metiluracils veicina šūnu reģenerāciju un epitēlija atjaunošanos, tam ir pozitīva ietekme uz nukleīnskābju maiņas procesiem audos, konstatēta arī pretiekaisuma un imunitāti stimulējoša darbība. Lidokaīna hidrohlorīds ir lokāls anestēzijas līdzeklis, mazina sāpju sajūtu brūcē. Ziedei piemīt arī baktericīdas īpašības, kuras nodrošina zāļu sastāvā iekļautā palīgviela hinifurils

Ja Jums ir zināma paaugstināta jutība (alerģija) pret ziedes aktīvajām vielām (metiluracilu, lidokaīna hidrohlorīdu) vai kādu citu ziedes sastāvdaļu;

 Bērniem līdz 1 gada vecumam nelietot.

Vienmēr lietojiet Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziedi tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

Pēc brūces apstrādes ziedi aplicē ar steriliem, ar ziedi piesūcinātiem tamponiem, tamponus maina katru dienu. Lietošanas ilgums no 7 līdz 14 dienām. Ja Jums liekas, ka Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziedes iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziede paredzēta tikai ārīgai lietošanai! Nelietojiet to iekšķīgi!

Tāpat kā citas zāles, arī Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziede var izraisīt blakusparādības, kaut arī ne visiem tās izpaužas. Retāk (1-10 pacientiem no 1000) iespējama ādu kairinoša un sensibilizējoša (alerģizējoša) iedarbība. Minēto blakusparādību vai citu nevēlamu reakciju gadījumā, konsultējieties ar savu ārstējošo ārstu par zāļu turpmāko lietošanu. Ja novērojat jebkādas blakusparādības, kas šajā instrukcijā nav minētas vai kāda no minētajām blakusparādībām Jums izpaužas smagi, lūdzam par tām ziņot ārstam vai farmaceitam.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Uzglabāt temperatūrā līdz 25 C. Uzglabāt oriģinālā iepakojumā. Uzglabāt cieši noslēgtā tūbā.

BRŪČU 5 mg/20 mg/g ziede, 35 g, N1
BRŪČU 5 mg/20 mg/g ziede, 35 g, N1
6,79 €
6,79 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Pēc ilgstošām aplikācijām iespējama neliela kairinoša un sensibilizējoša (alerģizējoša) iedarbība, tāpēc katru dienu rūpīgi jāseko ādas stāvoklim ap brūci. Apsārtuma gadījumā ziedes lietošana jāpārtrauc. Zāles satur metilparahidroksibenzoātu (E218), kas var izraisīt alerģiskas reakcijas (iespējams, aizkavētas).

Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Mērķis: Ādai
Preču forma: ziede
Vecums: No 1 gada
Vienmēr lietojiet Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziedi tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pēc brūces apstrādes ziedi aplicē ar steriliem, ar ziedi piesūcinātiem tamponiem, tamponus maina katru dienu. Lietošanas ilgums no 7 līdz 14 dienām. Ja Jums liekas, ka Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziedes iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu. Brūču 5 MG/ 20 MG/g ziede paredzēta tikai ārīgai lietošanai! Nelietojiet to iekšķīgi!

Aktīvās vielas ir: lidokaīna hidrohlorīds (Lidocaini hydrochloridum) - 20 mg/g un metiluracils (Methyluracilum) – 5 mg/g. 

Citas sastāvdaļas ir: hinifurils, lecitīns, etilspirts, trolamīns, karbomērs, metilparahidroksibenzoāts (E218), attīrīts ūdens.

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti