preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BRONTEX 30 mg tabletes, 20 tabletes, N20

BRONTEX 30 mg tabletes, 20 tabletes, N20

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Ambroxoli hydrochloridum
Aktīvās vielas koncentrācija: 30 mg
Produkta kods: 10706
Lieto krēpu šķīdināšanai un izdalīšanās veicināšanai akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā. 
€3,09
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Lieto krēpu šķīdināšanai un izdalīšanās veicināšanai akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā. Katra Brontex tablete satur 30 mg ambroksola hidrohlorīda.

 

Brontex tabletes lieto krēpu šķīdināšanai un izdalīšanās veicināšanai akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā.

Vecums: No 6 gadu vecuma
Brīdinājumi:

Bezrecepšu medikaments

Pirms zāļu lietošanas rūpīgi izlasiet instrukciju un konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.
ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: tabletes
Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem
Mērķis: Pret klepu
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts, vai farmaceits Jums teicis. Ieteicamās devas Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam Parasti lieto ½ 30 mg tabletes 2 līdz 3 reizes dienā (atbilst 30 - 45 mg ambroksola hidrohlorīda dienā). Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem Pirmo 2 - 3 dienu laikā parasti lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā (atbilst 90 mg ambroksola hidrohlorīda dienā), pēc tam pa 1 tabletei 2 reizes dienā (atbilst 60 mg ambroksola hidrohlorīda dienā). Norādījums Ja Jums ir pavājināta nieru funkcija vai slimojat ar smagu aknu slimību, Brontex tabletes drīkst lietot tikai pēc ārsta norādījuma, ievērojot lielākus laika intervālus vai samazinātas devas. Brontex tabletes iesaka lietot pēc ēdienreizēm, uzdzerot daudz šķidruma (piem., 1 glāzi ūdens, sulas vai tējas). Brontex tablešu krēpu šķīdinošā darbība uzlabojas, ja lieto lielāku šķidruma daudzumu. Lietošanas ilgums ir atkarīgs no slimības veida un smaguma pakāpes un to nosaka ārstējošais ārsts. Nelietojiet Brontex tabletes bez ārsta norādījuma ilgāk par 4 - 5 dienām.

-    Aktīvā viela ir ambroksola hidrohlorīds. Katra tablete satur 30 mg ambroksola hidrohlorīda.

-    Citas sastāvdaļas ir laktozes monohidrāts, kukurūzas ciete, magnija stearāts, koloidālais silīcija dioksīds.