preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BRONTEX 3 mg/ml sīrups, 100 ml, N1
BRONTEX 3 mg/ml sīrups, 100 ml, N1

BRONTEX 3 mg/ml sīrups, 100 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Aktīvās vielas: Ambroxoli hydrochloridum
Aktīvās vielas koncentrācija: 3 mg/ml
Produkta kods: 10705
Brontex lieto krēpu šķīdināšanai un izdalīšanās veicināšanai akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā.
€2,99
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Brontex lieto krēpu šķīdināšanai un izdalīšanās veicināšanai akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā.1 ml Brontex sīrupa satur 3 mg ambroksola hidrohlorīda.

Brontex sīrupu lieto krēpu šķīdināšanai un izdalīšanās veicināšanai akūtu un hronisku bronhu un plaušu slimību gadījumā.

Vecums: No 2 gadu vecuma
Brīdinājumi:

 

Īpaša piesardzība, lietojot Brontex sīrupu, nepieciešama šādos gadījumos:

  • ja Jums ir bronhu motorikas traucējumi vai liels sekrēta daudzums. Iespējamās sekrēta stāzes (aiztures) dēļ ambroksols jālieto piesardzīgi;
  • ja Jums ir pavājināta nieru darbība vai smaga aknu slimība. Ambroksols jālieto ar lielākiem intervāliem vai mazākās devās;
  • ja Jums ir vai agrāk bijusi kuņģa čūla.

 

Ir bijuši ziņojumi par smagām ādas reakcijām, kas saistītas ar ambroksola lietošanu. Ja Jums rodas izsitumi uz ādas (ieskaitot gļotādas bojājumus, piemēram, mutes, rīkles, deguna, acu, dzimumorgānu), pārtrauciet lietot Brontex sīrupu un nekavējoties sazinieties ar ārstu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: sīrups
Mērķis: Pret klepu
Bērniem no 2 līdz 5 gadu vecumam Pa 2,5 ml šķīduma* 3 reizes dienā (atbilst 22,5 mg ambroksola hidrohlorīda dienā). Bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam Pa 5 ml šķīduma* 2 līdz 3 reizes dienā (atbilst 30 - 45 mg ambroksola hidrohlorīda dienā). Pieaugušajiem un bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem Pirmo 2 - 3 dienu laikā ieteicams pa 10 ml šķīduma* 3 reizes dienā (atbilst 90 mg ambroksola hidrohlorīda dienā), pēc tam pa 10 ml šķīduma* 2 reizes dienā (atbilst 60 mg ambroksola hidrohlorīda dienā). * Devu mērīšanai iepakojumam pievienots atbilstoši marķēts mērtrauciņš. Norādījums Ja Jums ir pavājināta nieru funkcija vai slimojat ar smagu aknu slimību, Brontex sīrupu drīkst lietot tikai pēc ārsta norādījuma, ievērojot lielākus laika intervālus vai samazinātas devas. Brontex sīrupu iesaka lietot pēc ēdienreizēm, atšķaidītā vai neatšķaidītā veidā, uzdzerot daudz šķidruma (piem., 1 glāzi ūdens, sulas vai tējas). Brontex sīrupa krēpu šķīdinošā darbība uzlabojas, ja lieto lielāku šķidruma daudzumu. Lietošanas ilgums ir atkarīgs no slimības veida un smaguma pakāpes un to nosaka ārstējošais ārsts. Nelietojiet Brontex sīrupu bez ārsta norādījuma ilgāk par 4 - 5 dienām.

-    Aktīvā viela ir ambroksola hidrohlorīds. 1 ml sīrupa satur 3 mg ambroksola hidrohlorīda.

-    Citas sastāvdaļas ir sorbīts, propilēnglikols, aveņu aromatizētājs, saharīns, attīrīts ūdens.

 

Norādījums pacientiem, kuri slimo ar cukura diabētu: 5 ml Brontex sīrupa satur 2,1 g ogļhidrātu, kas  atbilst apm. 0,175 MV.