preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BRONCHICUM 150 mg/ml sīrups, 100 ml, N1
BRONCHICUM 150 mg/ml sīrups, 100 ml, N1

BRONCHICUM 150 mg/ml sīrups, 100 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 64142
Bronchicum ir tradicionāli lietotas augu izcelsmes zāles, ko lieto kā atkrēpotājlīdzekli saaukstēšanās slimību, kuras pavada klepus, ārstēšanai.
€4,18
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Bronchicum ir tradicionāli lietotas augu izcelsmes zāles, ko lieto kā atkrēpotājlīdzekli saaukstēšanās slimību, kuras pavada klepus, ārstēšanai.Bronchicum ir tradicionāli lietotas augu izcelsmes zāles, ko lieto kā atkrēpotājlīdzekli saaukstēšanās slimību, kuras pavada klepus, ārstēšanai.

Bronchicum veicina atkrēpošanu (šķidrinot krēpas), mazina elpceļu spazmas; laboratoriskos pētījumos tam konstatēta arī viegla antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība. Šī informācija pamatota ar daudzu gadu lietošanas pieredzi.

Brīdinājumi:

Nekavējoties konsultējieties ar ārstu, ja Jums ir elpas trūkums, drudzis, strutainas vai asiņainas krēpas.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: sīrups
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Lietojiet sīrupu, devas sadalot dienas laikā ar iespējami regulāriem intervāliem. Sīrupa dozēšanai lietojiet pievienoto mērtrauku. Pirms lietošanas saskalot! Ja ārsts nav norādījis citādi, jālieto: pieaugušajiem un pusaudžiem no 12 gadu vecuma − pa 5 ml sīrupa 3 reizes dienā. Lietošana bērniem Ja ārsts nav norādījis citādi, jālieto: bērniem (4-12 gadi) − pa 2,5 ml 3 reizes dienā. Bērniem līdz 4 gadu vecumam lietošana nav ieteicama. Ja pēc 1 nedēļas nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu. Ja rodas elpas trūkums, drudzis, strutainas vai asiņainas krēpas, nekavējoties jākonsultējas ar ārstu. Ja Jums liekas, ka Bronchicum iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.
    • Aktīvā viela ir timiāna lakstu šķidrais ekstrakts.

1 ml (1,263 g) sīrupa satur: 150 mg timiāna lakstu šķidrā ekstrakta (1 : 2-2,5), kas gatavots no Thymus vulgaris un Thymus zygis. Ekstraģents: 10% amonija šķīdums (m/m), 85% glicerīns, 90% etilspirts (m/m), ūdens (1:20:70:109).

    • Citas sastāvdaļas ir saharozes šķīdums, glikozes šķīdums, invertsīrups, medus aromātisks koncentrāts, rožu eļļa, koncentrēta ķiršu sula, nātrija benzoāts, attīrīts ūdens, citronskābe.