preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Jaunums
BON organiskās kokvilnas tamponi SUPER, 16 gab.

BON organiskās kokvilnas tamponi SUPER, 16 gab.

Rūpnieciskas preces
Produkta kods: 87148
BON organiskās kokvilnas tamponi ir izstrādāti Jaunzēlandē un ir izgatavoti no sertificētas augstākās kvalitātes 100%  organiskās kokvilnas.
6,02 €
Prece ir noliktavā
Piegāde uz DPD Paku Skapi

Pērkot par 10€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 10€,  piegādes cena ir 1,90€

1–3 darba dienas
Piegāde uz DPD Paku Bodi

Pērkot par 10€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 10€,  piegādes cena ir 1,90€

1–3 darba dienas
Piegāde uz OMNIVA pakomātiem
Pērkot par 10€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 10€,  piegādes cena ir 1,90€.
4–5 darba dienas
Piegāde ar DPD kurjeru visā Latvijā

Pērkot par 35€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 35€,  piegādes cena ir 2,90€

1–3 darba dienas
Piegāde uz aptieku
Pērkot par 30€ un vairāk – bezmaksas | Pērkot līdz 30€,  piegādes cena ir 1,90€
1–3 darba dienas

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Rūpnieciskas preces

BON organiskās kokvilnas tamponi ir izstrādāti Jaunzēlandē un ir izgatavoti no sertificētas augstākās kvalitātes 100%  organiskās kokvilnas.BON organiskās kokvilnas tamponi ir izstrādāti Jaunzēlandē un ir izgatavoti no sertificētas augstākās kvalitātes 100%  organiskās kokvilnas, dabiski iegūta, neizmantojot hloru, dioksīnu, lateksu vai citas ķīmiskas vielas. Premium klases  kvalitātes tamponi nav kairinoši. Tamponi ir hipoalerģiski un bez smaržvielām.Tie garantē maksimālu komfortu un uzsūktspēju, pasargājot no noplūdēm. Tamponi un iepakojums ir pilnīgi bioloģiski noārdāmi, un tādā veidā nekaitē videi. 

BON organiskās kokvilnas tamponi SUPER, 16 gab.
BON organiskās kokvilnas tamponi SUPER, 16 gab.
6,02 €
6,02 €
Prece ir noliktavā
Izmēri: D:52 A:118
Izmēra vienības: mm
Brīdinājumi:

Uzmanību: tamponu lietošana ir saistīta ar retu, bet bīstamu slimību - toksiskā šoka sindromu. Toksiskā šoka sindroms (TSS) ir reta, bet nopietna slimība, kas var skart vīriešus, sievietes un bērnus. Dažos gadījumos TSS ir saistīta ar tamponu lietošanu. TSS var veiksmīgi ārstēt, ja to atklāj agri, un lielākā daļa cilvēku, kas slimo, pilnībā atveseļojas. Ja menstruāciju laikā tiek konstatēti šādie sindromi: ļoti augsta temperatūra (vairāk nekā 39 grādi pēc Celsija), slikta dūša, caureja, reibonis, vispārējs vājums- jums nekavējoties jānoņem tampons un jākonsultējas ar ārstu. Pareizi lietojot tamponu, ievērojot lietošanas instrukcijas,  jūs izvairīsities no TSS attīstības riska.   

Lietošanas instrukcija:
1. Lai atvērtu iesaiņojumu, ar tīrām rokām cieši paņemiet tamponu un velciet spīdīgo strēmeli, lai noņemtu iesaiņojumu. 2. Vadiet auklu, pārbaudiet, vai diegi ir sasieti un cieši pieguļ viens otram. 3. Ievietojiet rādītājpirkstu rievā, kas atrodas tampona galā, kur iziet aukla. 4. Atrodiet ērtu stāvokli. Piemēram, stāvot ar vienu paceltu kāju, ievietojiet tamponu makā pēc iespējas dziļāk. 5. Ja jums šķiet, ka tampons jums netraucē, jūs to pareizi ievietojāt. Aukla paliek laukā. 6. Tamponi jāmaina ik pēc 4-8 stundām. Lai noņemtu tamponu, viegli pavelciet auklu.  

100% sertificēta organiskā kokvilna

Ainavas (horizontālais) skats netiek atbalstīts. Lūdzu, pagrieziet ierīci portreta (vertikālajā) skatā.