preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BISAKODILS-ŅIŽFARM 10 mg supozitoriji, 10 gab., N10

BISAKODILS-ŅIŽFARM 10 mg supozitoriji, 10 gab., N10

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 17695
Caurejas līdzeklis. Bisakodils-Ņižfarm supozitorijus lieto dažādas etioloģijas hronisku aizcietējumu gadījumos. Vēdera izejas regulēšana hemoroīdu, tai...
€2,97
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Caurejas līdzeklis.

Bisakodils-Ņižfarm supozitorijus lieto dažādas etioloģijas hronisku aizcietējumu gadījumos. Vēdera izejas regulēšana hemoroīdu, taisnās zarnas iekaisuma (proktīta), anālās atveres plīsumu gadījumos. Sagatavošana ķirurģiskām operācijām, instrumentālām un rentgenoloģiskām izmeklēšanām.Caurejas līdzeklis.

Bisakodils-Ņižfarm supozitorijus lieto dažādas etioloģijas hronisku aizcietējumu gadījumos. Vēdera izejas regulēšana hemoroīdu, taisnās zarnas iekaisuma (proktīta), anālās atveres plīsumu gadījumos. Sagatavošana ķirurģiskām operācijām, instrumentālām un rentgenoloģiskām izmeklēšanām.

Brīdinājumi:

Tāpat kā citus caurejas līdzekļus, arī BISAKODILS-ŅIŽFARM nav ieteicams lietot ilgāk kā 5-7 dienas pēc kārtas, nenoskaidrojot aizcietējuma cēloni. Ilgstoša zāļu lietošana var izraisīt pieradumu un organisma elektrolītu līdzsvara traucējumus, tai skaitā zemu kālija līmeni.

Ilgstoša bisakodila lietošana var veicināt atkārtotu aizcietējumu rašanos.

Nelietot zāles nezināmas izcelsmes vēdera sāpju ar sliktu dūšu un vemšanu gadījumā.

Ja caurejas līdzekļu lietošana nepieciešama katru dienu, jākonsultējas ar ārstu un jānoskaidro aizcietējuma rašanās cēlonis.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: supozitoriji
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ja vien ārsts nav norādījis citādi, Jūs drīkstat lietot BISAKODILS-ŅIŽFARM, kā norādīts turpmāk. Ievadīšanas veids Supozitorijs pirms lietošanas jāizņem no iepakojuma plāksnītes. Guļot uz sāniem, supozitorijs ar smailo galu jāievieto taisnajā zarnā tā, lai tas neizslīd. Jāatstāj 15-20 minūtes. Ja ir sajūta, ka supozitorijs var tūlīt izslīdēt, tas nav ievietots pietiekoši dziļi, un tas jāiebīda dziļāk. Pieaugušie un bērni, kuri vecāki par 10 gadiem Aizcietējumu ārstēšanai un neregulāras vēdera izejas novēršanai pa 1 supozitorijam (10 mg) vienu reizi dienā no rīta. Sagatavošana ķirurģiskām operācijām, instrumentālām un rentgenoloģiskām izmeklēšanām Viens supozitorijs (10 mg) jālieto 1-2 stundas pirms izmeklēšanas. Lietošana bērniem un pusaudžiem Bērniem līdz 10 gadu vecumam Bērniem līdz 10 gadu vecumam BISAKODILS-ŅIŽFARM drīkst lietot tikai pēc ārsta norādījuma. Aizcietējumu ārstēšanai un neregulāras vēdera izejas novēršanai Bērniem līdz 10 gadu vecumam: pa ½ supozitorijam (5 mg) vienu reizi dienā no rīta. Sagatavošana ķirurģiskām operācijām, instrumentālām un rentgenoloģiskām izmeklēšanām Bērniem līdz 10 gadu vecumam: : pa ½ supozitorijam (5 mg) vienu reizi.
  • Aktīvā viela ir bisakodils. Viens supozitorijs satur 10 mg bisakodila.
  • Cita sastāvdaļa ir cietie tauki.