preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BISACODYL MEDA 5 mg apvalkotās tabletes, 30 gab., N30

BISACODYL MEDA 5 mg apvalkotās tabletes, 30 gab., N30

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 10639
Dažādas izcelsmes aizcietējumu (pieraduma, hronisku, pēcoperācijas) ārstēšanai.
€2,47
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Dažādas izcelsmes aizcietējumu (pieraduma, hronisku, pēcoperācijas) ārstēšanai.

Biscodyl  Meda  ir caurejas  līdzeklis,  kas tieši darbojas  uz resno  zarnu.  Vēderu  mīkstinošā  darbība saistīta  ar  neabsorbētā  ūdens  un  elektrolītu  daudzuma  palielināšanu  resnajā  zarnā.  Zarnu  trakta iztukšošana ir tik efektīva, ka dažos gadījumos zāles var aizvietot klizmu.

Bisakodils  no gremošanas  trakta uzsūcas  minimālā  daudzumā.  Lietojot ieķīgi,  zarnu iztukšošanās parasti notiek apmēram pēc 6 stundām, lietojot zāles pirms gulētiešanas - pēc 8-12 stundām.

 

Biscodyl Meda lieto šādos gajumos:

•   dažādas izcelsmes aizcietējumi (pieraduma un hroniski aizcietējumi gulošiem

      pacientiem, pieraduma aizcietējumi gados veciem pacientiem, aizcietējumi pēc

      diētas maiņas, aizcietējumi pēcoperācijas periodā),

•   iepriekšēja zarnu trakta sagatavošana tā galīgai attīrīšanai pirms ķirurģism operācijām.

•   neatliekama zarnu trakta attīrīšana, piemēram, sagatavojot sievieti dzemdībām.

Brīdinājumi:

Pirms Bisacodyl Meda lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Jāizvairās no ilgstošas un sistemātiskas Biscodyl Meda lietošanas, jo pretējā gajumā aizciejums saasinās, un vēdera izeja nav iespējama bez arvien spēcīgāku caurejas līdzekļu lietošanas.

Nelietot zāles nezināmas izcelsmes vēdera sāpju ar sliktu dūšu un vemšanu gadījumā. Bisakodila vēderu mīkstinošā darbība var izraisīt kālija zudumu (hipokaliēmiju), tāpēc, vienlaicīgi lietojot urīndzenošus, β-adrenomimētiskus  līdzekļus, kā arī zāles, kuru toksicitāte palielinās kālija nepietiekamības gadījumā (piemēram, sirds glikozīdus), jāievēro piesardzība.

 

Šīs zāles satur laktozi, tāc pacientiem ar retu iedzimtu galaktozes nepanesamību, kā Lapp laktāzes deficīts vai glikozes-galaktozes malabsorbcija, nevajadzētu lietot šis zāles.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: apvalkotās tabletes
Piemērots diabētiķiem:
Biscodyl Meda tabletēm ir apvalks, kas aizsargā no kuņģi kairinošās darbības, tāpēc tabletes jānorij veselas, iepriekš nesakošļājot un nesasmalcinot. Biscodyl Meda lieto iekšķīgi, individuāli, atkarībā no atbildes reakcijas. Lietošana bērniem līdz 10 gadu vecumam ar hronisku aizcietējumu tikai saskaņā ar ārsta norādījumiem. Biscodyl Meda nedrīkst lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam. Īstermiņa ārstēšana aizcietējumu gadījumā • Pieaugušajiem un bērniem no 10 gadu vecuma: 1-2 apvalkotās tabletes (5 - 10 mg) pirms gulētiešanas. • Bērniem no 6 līdz 10 gadu vecuma: 1 apvalkotā tablete (5 mg) pirms gulētiešanas. Sagatavošanās diagnostikām procedūrām un pirms ķirurģiskām operācijām Lietot tikai ārsta uzraudzībā. • Pieaugušajiem un bērniem no 10 gadu vecuma: 2 apvalkotās tabletes (10 mg) no rīta un vakarā un 1 supozitorijs ieteicams nākošajā rītā. • Bērniem no 6 līdz 10 gadu vecuma: 1 apvalkotā tablete (5 mg) vakarā un 1 supozitorijs (5 mg) ieteicams nākošajā rītā. Apvalkotās tabletes jānorij veselas (nesakošļājot un nesasmalcinot) pirms gulētiešanas vai pusstundu pirms brokastīm. Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ja Jums liekas, ka Biscodyl Meda iedarbība ir par stipru vai par vāju, konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

-         Aktīvā viela ir bisakodils 5 mg.

-         Citas sastāvdaļas ir kartupeļu ciete, laktoze, talks, magnija stearāts, želatīns, acetilcelulozes ftalāts, polisorbāts 20, saharoze, sarkanā krāsviela (košinila sarkanais), šellaka, Abijas gumija, bišu vaska un karnauba vaska maisījums.