preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BISACODYL-GRINDEKS 5 mg zarnās šķīstošās tabletes, 40 gab., N40

BISACODYL-GRINDEKS 5 mg zarnās šķīstošās tabletes, 40 gab., N40

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 17622
Bisacodyl-Grindeks satur aktīvo vielu bisakodilu, kas ir sintētisks caurejas līdzeklis.
€2,49
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Bisacodyl-Grindeks satur aktīvo vielu bisakodilu, kas ir sintētisks caurejas līdzeklis.Bisacodyl-Grindeks satur aktīvo vielu bisakodilu, kas ir sintētisks caurejas līdzeklis. Tas iedarbojas tieši uz zarnu gļotādu, pastiprina zarnu gludās muskulatūras kontrakcijas un izraisa zarnu iztīrīšanos.

Bisacodyl-Grindeks lieto:

  • dažādas izcelsmes aizcietējumu ārstēšanai;
  • zarnu iztukšošanai pirms ķirurģiskām operācijām un diagnostiskām procedūrām (piemēram, kolonoskopijas, radioloģiskās izmeklēšanas).
Brīdinājumi:

Pirms Bisacodyl-Grindeks lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

 

Bisacodyl-Grindeks nedrīkst lietot vienlaikus ar sārmainas dabas produktiem un zālēm (skatīt Citas zāles un Bisacodyl-Grindeks un Bisacodyl-Grindeks kopā ar uzturu un dzērieniem). Šos produktus un zāles nevajadzētu lietot arī 1 stundu pirms vai pēc Bisacodyl-Grindeks lietošanas.

 

Bisacodyl-Grindeks piesardzīgi jālieto pacientiem, kam ir sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana vai zarnu iekaisumi.

Tāpat kā citu caurejas līdzekļu lietošanas gadījumā, šīs zāles nedrīkst lietot ilgstoši.

Sakarā ar iespējamo resnās zarnas atonijas attīstību, šīs zāles nedrīkst lietot ilgāk par 5 dienām (skatīt Kā lietot Bisacodyl-Grindeks).

 

Jūsu sagatavošanas ķirurģiskām operācijām vai diagnostiskām procedūrām gadījumā Bisacodyl-Grindeks lietošana notiks ārsta uzraudzība.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: zarnās šķīstošās tabletes
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Bisacodyl-Grindeks lieto iekšķīgi, neatkarīgi no ēšanas, pirms naktsmiega. Tabletes jānorij veselas, nesakošļājot. Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecuma Aizcietējums: dienas deva ir 5‑15 mg bisakodila (1-3 tabletes) vienā reizē. Sagatavošana ķirurģiskām operācijām un diagnostiskām procedūrām: pa 10 mg (2 tabletes) uz nakti 2 naktīs pirms procedūras. Lietošana bērniem Aizcietējums: dienas deva 5‑10 mg (1‑2 tabletes) vienā reizē. Sagatavošana ķirurģiskām operācijām un diagnostiskām procedūrām: pa 5 mg (1 tablete) uz nakti 2 naktīs pirms procedūras. Šīs zāles nav vēlams lietot bērniem līdz 6 gadu vecumam, jo bērnam var būt grūti tableti norīt, to nesakošļājot. Lietojot zāles dienā, efekts tiek sasniegts apmēram pēc 6 stundām, lietojot pirms gulētiešanas - pēc 8 līdz 12 stundām. Bez ārsta norādījuma nelietojiet zāles ilgāk par 5 dienām.
  • Aktīvā viela ir bisakodils (Bisacodylum).

Viena zarnās šķīstošā tablete satur 5 mg bisakodila.

 

-        Citas sastāvdaļas ir: kodolam saharoze, laktozes monohidrāts, kartupeļu ciete, talks, kalcija stearāts, metilceluloze, polisorbāts-80. Zarnās šķīstošajam apvalkam metakrilskābes‑etilakrilāta kopolimērs, talks, titāna dioksīds, trietilcitrāts, krāsviela saulrieta dzeltenais (E 110).