preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BIOMG DEAD SEA + VIT B6 AND B12, pulveris, 7 gab.

BIOMG DEAD SEA + VIT B6 AND B12, pulveris, 7 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 83623
Dabīgas izcelsmes magnijs no Nāves jūras ūdens, kas papildināts ar vitamīniem B6 un B12.
€4,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Dabīgas izcelsmes magnijs no Nāves jūras ūdens, kas papildināts ar vitamīniem B6 un B12.

Dabīgas izcelsmes magnijs no Nāves jūras ūdens, kas papildināts ar vitamīniem B6 un B12. Magnijs un vitamīni B6 un B12 - palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Magnijs palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru, nepieciešams šūnu dalīšanās procesam. Vitamīni B6 un B12 veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos, normālu imūnsistēmas darbību. Vitamīns B6 veicina hormonu darbības regulāciju, palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu. Vitamīns B12 veicina normālu nervu sistēmas darbību.
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pulveris
Piemērots: Pieaugušiem, grūtniecēm, bērniem
Paciņas saturu izbērt glāzē (200-300ml) ar ūdeni vai sulu, labi samaisīt un izdzert. Pieaugušie lieto 1 paciņu, bērni vecumā no 6 līdz 18 gadiem ½ paciņu dienā pēc ēšanas. Nav ieteicams no rīta tukšā dūšā. Piemērots diabētiķiem, veģetāriešiem, vegāniem, grūtniecēm un barojošām māmiņām.
B12 vitamīns, Magnijs, Aromatizētājs - dabīgs citronu, B6 vitamīns.