preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
BIO MAGNESIUM 300mg, 28 paciņas
BIO MAGNESIUM 300mg, 28 paciņas

BIO MAGNESIUM 300mg, 28 paciņas

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
2
Parādīt atsauksmes
Produkta kods: 86685
Produkta zīmols: BIOFARMACIJA
bioMAGNESIUM 300mg pulveris dzeramā šķīduma pagatavošanai
8,99 €
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

bioMAGNESIUM 300mg pulveris dzeramā šķīduma pagatavošanai


Magnija citrātam piemīt augsta biopieejamība, pateicoties labākai šķīdībai salīdzinājumā ar citām magnija formām. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību un normālu nervu sistēmas darbību, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas. Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību Magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu olbaltumvielu sintēzi, kā arī palīdz samazināt nogurumu un nespēku. Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru un normālu muskuļu darbību, nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.
BIO MAGNESIUM 300mg, 28 paciņas
BIO MAGNESIUM 300mg, 28 paciņas
8,99 €
8,99 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Uzglabāt bērniem nepieejamā, sausā vietā, ne augstākā kā +25°C temperatūrā.
Preču forma: pulveris
1 paciņas saturu ieberiet glāzē 100 - 150 ml ūdens (ne karsta) vai sulas (svarīgi ievērot secību - vispirms lej šķidrumu, pulveri ieber pēc tam), rūpīgi izmaisiet un izdzeriet. Pieaugušajiem pa 1 paciņai dienā, bērniem 2 - 6 gadu vecumā ¼ paciņu dienā, 6-12 gadu 1/2 paciņu dienā pēc ēšanas. Lietojot produktu no rīta tukšā dūšā (pirms ēšanas) iespējama vēdera izejas mīkstināšana.Drīkst lietot grūtnieces un māmiņas, kas baro ar krūti. Var lietot diabēta slimnieki, veģetārieši un vegāni. Ir Halal un Košera sertifikāti! Uzmanību! Lai produkts būtu dabiskāks, tam nav pievienoti aromatizētāji, krāsvielas, saldinātāji. Tāpēc garša ir neitrāla, iespējami nosēdumi un saduļķojums. Nav pievienoti stabilizētāji, emulgatori, tāpēc ir iespējamas pulvera krāsas izmaiņas, sacietēšana. Tas neietekmē produkta pozitīvās īpašības. Garšu varat regulēt ar cukuru, medu, pielejot vairāk ūdens vai sulas.
• Magnijs - 300 mg
Klientu vērtējums (2):
(5/5)
2
0
0
0
0

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti