preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BEPANTHEN 50 mg/g ziede, 30 g, N1

BEPANTHEN 50 mg/g ziede, 30 g, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 10573
Bepanthen ziedi lieto nelielu ādas bojājumu un sausas, sasprēgājušas ādas ārstēšanā, autiņu izsitumu un saplaisājušu krūts galu ārstē&scaro...
€3,59
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Bepanthen ziedi lieto nelielu ādas bojājumu un sausas, sasprēgājušas ādas ārstēšanā, autiņu izsitumu un saplaisājušu krūts galu ārstēšanā.Bepanthen ziedes aktīvā viela ir dekspantenols, kas iestrādāts eļļu saturošā emulsijā, kas labi uzsūcas.
Ādas šūnās dekspantenols ātri pārvēršas pantotēnskābē. Pantotēnskābe piedalās gan ādas veidošanā, gan atjaunošanā.
Bepanthen ziedi lieto:
  - nelielu apdegumu un skrambu, ādas iekaisuma (radies, piemēram, staru terapijas, fototerapijas vai ultravioletā starojuma ietekmē), hronisku čūlu un izgulējumu, ādas plīsumu pie anālās atveres, ādas transplantātu dzīšanas un epitelizācijas veicināšanai,
   - ādas nobrāzumu, saplaisājumu ārstēšanai un profilaksei,
   -  sausas ādas aprūpei,
    - mātēm bērna krūts barošanas periodā krūts dziedzeru regulārai aprūpei un saplaisājušu krūšu galu ārstēšanai,
    - zīdaiņu aprūpē par aizsargslāni pret autiņu radītu mitrumu un nobrāztas, apsārtušas ādas un autiņu radītu izsitumu ārstēšanai, 

- kā papildus zāles pacientiem, kuri ārstējas ar kortikosteroīdu preparātiem, kā arī kortikosteroīdu lietošanas pārtraukumos. L.LV.MKT.08.2019.1330

Brīdinājumi:

Nelietojiet Bepanthen ziedi, ja Jums ir alerģija pret aktīvo vielu vai kādu citu  šo zāļu sastāvdaļu.

Bepanthen ziedes lietošanu jāpārtrauc alerģisku reakciju parādīšanās gadījumā.
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja
- Jums ir kāda cita slimība,
- Jums ir alerģija,
- Jūs lietojat kādas citas zāles (ieskaitot bezrecepšu zāles).
Jāuzmanās, lai Bepanthen neiekļūst acīs. Ja tas tomēr notiek, acis nekavējoties jāizskalo ar lielu ūdens daudzumu.
Atklātu ādas apvidu (piemēram, sejas un roku) vai apmatotu ādas daļu ārstēšanai Jūs varētu izvēlēties Bepanthen krēmu - vieglu, ātri iesūcošos zāļu formu.
Inficētu brūču ārstēšanai jums jālieto antiseptisks līdzeklis, piemēram, Bepanthen Plus.
Gadījumā, kad vienlaicīgi ar Bepanthen ziedi ārstēšanas apvidū tiek lietoti lateksa saturoši izstrādājumi, piemēram, prezervatīvi un/vai diafragma, tā sastāvdaļas var bojāt lateksa saturošus izstrādājumus. Tāpēc tie vairs var nebūt efektīvi kā kontracepcijas līdzekļi vai kā aizsardzība pret seksuāli transmisīvajām slimībām, piemēram, HIV infekciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja jums nepieciešama papildu informācija.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai.

Piemērots: Pieaugušajiem un bērniem

Bojāta āda (nelieli apdegumu un skrambas), ādas iekaisums (radies, piemēram, staru terapijas, fototerapijas vai ultravioletā starojuma ietekmē), hroniskas čūlas un izgulējumi, ādas plīsumi pie anālās atveres, ādas transplantāta dzīšanas un epitelizācijas veicināšana, sausa āda): pēc nepieciešamības uzklājiet Bepanthen ziedi vienu vai vairākas reizes dienā.
 Mātēm, kas baro bērnu ar krūti: uzklājiet Bepanthen ziedi uz krūtsgala pēc katras krūts barošanas reizes.
 Zīdaiņa aprūpe: katrā autiņu nomainīšanas reizē pēc rūpīgas notīrīšanas ar ūdeni uzklājiet Bepanthen ziedi uz bērna dibentiņa un cirkšņiem.

Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis(-kusi). Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.
Ja Jums ir kādi jautājumi par šo zāļu lietošanu, jautājiet savam ārstam vai farmaceitam.

 

Aktīvā viela ir dekspantenols. Viens grams ziedes satur 50 mg dekspantenola.
Citas sastāvdaļas ir: Protegin X (minerāleļļa, vazelīns, ozokerīts, gliceriloleāts, lanolīnspirts), cetilspirts, stearilspirts, baltais bišu vasks, lanolīns (E 913), vazelīns, mandeļu eļļa, vazelīneļļa, attīrīts ūdens.