preloader

Lūdzu, uzgaidiet

BALDRIĀNA TINKTŪRA RFF, pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 90 ml, N1

BALDRIĀNA TINKTŪRA RFF, pilieni iekšķīgai lietošanai, šķīdums, 90 ml, N1

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 69738
Baldriāna tinktūru RFF lieto vieglas nervu spriedzes un/vai iemigšanas grūtību mazināšanai.
€3,94
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30 Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

Baldriāna tinktūru RFF lieto vieglas nervu spriedzes un/vai iemigšanas grūtību mazināšanai.Baldriāna tinktūra RFF ir augu izcelsmes zāles, nomierinošs un spazmas mazinošs līdzeklis. To lieto vieglas nervu spriedzes un/vai iemigšanas grūtību mazināšanai

Brīdinājumi:

Pirms zāļu lietošanas konsultējieties ar ārstu, farmaceitu vai medmāsu.

 

Ja pēc 14 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

 

Šīs zāles satur 65 tilpuma % etilspirta (alkohola) vai reizes devā (20‑30 pilienos) ir 0,22‑0,33 g etilspirta (alkohola), kas atbilst4,4‑6,6 ml alus, 2,75‑4,60 ml vīna. Kaitīgs alkoholiķiem. Jāpievērš uzmanība paaugstināta riska grupai: pacientiem ar aknu slimību vai epilepsiju.

 

 

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: pilieni iekšķīgai lietošanai
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Zāles jālieto iekšķīgi. Pusaudži no 12 gadu vecuma, pieaugušie un gados vecāki cilvēki Iekšķīgi reizes deva ir 20‑30 pilieni. Nervu spriedzes mazināšanai lietojiet līdz 3 reizēm dienā. Miega traucējumu gadījumā reizes devulietojiet pusstundu līdz vienu stundu pirms gulētiešanas. Nepieciešamības gadījumā vakarā varat lietot vēl 1 devu. Maksimālā dienas deva: 4 reizes devas. Ja pēc 14 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Aktīvā viela: 1 ml šķīduma satur 1 ml baldriāna sakņu tinktūras 1:5 (ekstraģents - etilspirts 70 tilpuma %).

Palīgvielu nav.