preloader

Lūdzu, uzgaidiet

ATEROLIP kapsulas, 90 gab.

ATEROLIP kapsulas, 90 gab.

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika
Produkta kods: 73563
Aterolip palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs.
€33,99
Prece ir noliktavā

UZMANĪBU! UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uztura bagātinātāji un diētiskā pārtika

Aterolip palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs.

Aterolip sastāvā ir dabīgas, no augiem iegūtas aktīvās vielas, t.sk. 10 mg monakolīna K. No sarkanā rauga rīsiem iegūtais monakolīns K palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 10 mg monakolīna K no fermentētiem sarkanā rauga rīsu preparātiem.  Aterolip ir funkcionāls uztura bagātinātājs, izstrādāts saskaņā ar vadošo kardiologu ieteikumiem.  
Brīdinājumi: Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība (alerģija) pret kādu no produkta sastāvdaļām. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā - tikai pēc konsultācijas ar ārstu vai farmaceitu. Nav ieteicams lietot vienlaicīgi ar lipīdu līmeni pazeminošiem līdzekļiem. Nav ieteicams lietot cilvēkiem ar aknu vai nieru traucējumiem.
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: kapsulas
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Ieteicams lietot pieaugušajiem iekšķīgi pa 1 kapsulai 1 reizi dienā ēdienreizes laikā.
Fermentētu sarkanā rauga rīsu pulveris (Monascus purpureus) - 200 mg ( 5% Monakolīns K - 10 mg) , Fibrekss (šķiedrviela) , Želatīns (kapsulas apvalks), Koptes sakneņi (Coptis teeta) - 50 mg (98% Berberīns - 49 mg), Meža melleņu miziņu kriodesikēts koncentrāts (Vaccinium myrtillus L.) - 43 mg ( 5,5% Flavonoīdi - 2,36 mg) , Taukskābju magnija sāļi (E470b).