preloader

Lūdzu, uzgaidiet

Visi produkti
Visi produkti
ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab., N50
ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab., N50
ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab., N50

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma!
Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab., N50

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 66317
Produkta zīmols: ANTIFLAT
Novērš gāzu veidošanos un vēdera pūšanos, lieto arī sagatavošanai pirms vēdera dobuma orgānu diagnostiskiem izmeklējumiem.
4,59 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Bieži iegādājās kopā

Novērš gāzu veidošanos un vēdera pūšanos, lieto arī sagatavošanai pirms vēdera dobuma orgānu diagnostiskiem izmeklējumiem.


Kuņģa- zarnu trakta darbības traucējumi, nepiemērota diēta, pārtika, kas izraisa vēdera uzpūšanos, un gaisa rīšana izraisa gāzu veidošanos un uzkrāšanos. Liekais gāzes daudzums kuņģa- zarnu traktā atrodas neaktīvu, sīku burbulīšu veidā. Sakarā ar to tiek traucēta vai pat pilnīgi nomākta gāzu uzsūkšanās caur zarnu gļotādu.

Pēc Antiflat tablešu lietošanas zāļu aktīvā viela simetikons izraisa tūlītēju burbulīšu sadalīšanos. Rezultātā atbrīvojušās gāzes spēj no organisma izkļūt parastajā ceļā. Aktīvā viela neuzsūcas organismā un tā tiek izvadīta no organisma neizmainītā veidā.

Antiflat tablešu lietošanas rezultātā samazinās sūdzības un izzūd saspīlējuma sajūta vēderā. Izzūd arī diafragmas pārvietošanās izraisītā spiediena sajūta sirdī (Rēmhelda sindroms).

Nelietojiet Antiflat tabletes, ja Jums ir alerģija (paaugstināta jutība) pret jebkuru no zāļu sastāvdaļām.

Vienmēr lietojiet šīs zāles saskaņā ar šo instrukciju vai saskaņā ar ārsta norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.

 

Pieaugušajiem

Pārliekas gāzu uzkrāšanās un meteorisma terapijai ir ieteicamas šādas devas:

1 līdz 2 tabletes trīs reizes dienā ēdienreizes laikā vai pēc tās. Ja nepieciešams, 1- 2 tabletes var lietot pirms gulētiešanas.

 

Ja pieaugušajiem Antiflat tabletes lieto, lai sagatavotos vēdera dobuma orgānu diagnostiskiem izmeklējumiem, 2- 3 tabletes lieto dienu pirms izmeklējumiem pēc ēdienreizēm, kā arī procedūras dienas rītā.

 

Bērniem no 6 gadu vecuma un pusaudžiem

Pārliekas gāzu veidošanās un meteorisma terapijai ir ieteicamas šādas devas:

1 tableti trīs reizes dienā ēdienreizes laikā vai pēc tās. Ja nepieciešams, 1 tableti var lietot pirms gulētiešanas

 

Bērniem līdz 6 gadu vecumam

Bērniem līdz 6 gadu vecumam ir pieejama piemērotāka zāļu forma- Antiflat suspensija iekšķīgai lietošanai.

 

Lietošanas ilgums

Zāļu lietošanas ilgums ir atkarīgs no sūdzību rakstura un gaitas. Nepieciešamības gadījumā Antiflat tabletes ir piemērotas ilgstošai lietošanai, ja tā ir noteicis ārsts.

Ja sūdzības neizzūd, vai lietojot Antiflat tabletes, nav sasniegti gaidītie rezultāti, lūdzam sazināties ar ārstu, lai saņemtu turpmākus ieteikumus.

 

Lietošanas veids

Antiflat tabletes lieto iekšķīgi. Tabletes ir jāsakošļā.

 

Līdz šim nevēlamas blakusparādības nav aprakstītas.

Uzglabāt šīs zāles bērniem neredzamā un nepieejamā vietā.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C.

Tabletes trauciņos: uzglabāt cieši noslēgtā trauciņā, lai pasargātu no mitruma.

 

Nelietot Antiflat tabletes pēc derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz kartona kārbas. Derīguma termiņš attiecas uz mēneša pēdējo dienu.

Tabletes trauciņos- nelietot zāles, ja pēc pirmās atvēršanas pagājis vairāk kā viens gads.

 

Neizmetiet zāles kanalizācijā vai sadzīves atkritumos. Vaicājiet farmaceitam, kā izmest zāles, kuras vairs nelietojat. Šie pasākumi palīdzēs aizsargāt apkārtējo vidi.

ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab., N50
ANTIFLAT 42 mg košļājamās tabletes, 50 gab., N50
4,59 €
4,59 €
Prece ir noliktavā
Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība, lietojot Antiflat tabletes, nepieciešama šādos gadījumos

Ja sūdzības neizzūd, vai, lietojot Antiflat tabletes, nav sasniegti gaidītie rezultāti, lūdzam sazināties ar ārstu, lai saņemtu turpmākus ieteikumus.

 

Lūdzu, konsultējieties ar ārstu, ja simptomi neuzlabojas 3 dienu laikā. Vš Jūs vai Jūsu bērnu izmeks, lai noskaidrotu, vai sūdzību pamatā nav cita slimība, kam būtu nepieciama cita veida ārstēšana.

Preču forma: tabletes
Vecums: No 6 gadiem
Vienmēr lietojiet šīs zāles saskaņā ar šo instrukciju vai saskaņā ar ārsta norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušajiem Pārliekas gāzu uzkrāšanās un meteorisma terapijai ir ieteicamas šādas devas: 1 līdz 2 tabletes trīs reizes dienā ēdienreizes laikā vai pēc tās. Ja nepieciešams, 1- 2 tabletes var lietot pirms gulētiešanas. Ja pieaugušajiem Antiflat tabletes lieto, lai sagatavotos vēdera dobuma orgānu diagnostiskiem izmeklējumiem, 2- 3 tabletes lieto dienu pirms izmeklējumiem pēc ēdienreizēm, kā arī procedūras dienas rītā. Bērniem no 6 gadu vecuma un pusaudžiem Pārliekas gāzu veidošanās un meteorisma terapijai ir ieteicamas šādas devas: 1 tableti trīs reizes dienā ēdienreizes laikā vai pēc tās. Ja nepieciešams, 1 tableti var lietot pirms gulētiešanas Bērniem līdz 6 gadu vecumam Bērniem līdz 6 gadu vecumam ir pieejama piemērotāka zāļu forma- Antiflat suspensija iekšķīgai lietošanai. Lietošanas ilgums Zāļu lietošanas ilgums ir atkarīgs no sūdzību rakstura un gaitas. Nepieciešamības gadījumā Antiflat tabletes ir piemērotas ilgstošai lietošanai, ja tā ir noteicis ārsts. Ja sūdzības neizzūd, vai lietojot Antiflat tabletes, nav sasniegti gaidītie rezultāti, lūdzam sazināties ar ārstu, lai saņemtu turpmākus ieteikumus. Lietošanas veids Antiflat tabletes lieto iekšķīgi. Tabletes ir jāsakošļā.

Aktīvā viela ir simetikons (Simeticonum).

1 košļājamā tablete satur 42 mg simetikona.

Citas sastāvdaļas ir glicerīna monostearāts SE, fenheļa ēteriskā eļļa, piparmētras ēteriskā eļļa, ķimeņu ēteriskā eļļa, glikoze (300,03 mg) un saharoze (247,61 mg).

Kopā iegādātās preces

Līdzīgi produkti