preloader

Lūdzu, uzgaidiet

AMICOS ādas dezinfekcijas līdzeklis, 100 ml

AMICOS ādas dezinfekcijas līdzeklis, 100 ml

Kosmētika un higiēnas preces
Produkta kods: 15351
Ādas dezinfekcijas līdzeklis ar pretsēnīšu, baktericīdu un atvēsinošu iedarbību.
€9,09
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Kosmētika un higiēnas preces

Ādas dezinfekcijas līdzeklis ar pretsēnīšu, baktericīdu un atvēsinošu iedarbību.

Ieteicams šādos gadījumos: - pēdu infekciju profilaksei, ja pastiprināti svīst, mitro un smako pēdas; - pēc publisko baseinu, dušu, saunu apmeklējuma, kā arī pirms nomātu apavu lietošanas; - pirkststarpu plīsumiem; - nagu infekciju profilaksei (uzsmidzināt uz nagiem 2 reizes dienā, pirms un pēc to apgriešanas, manikīra vai pedikīra); - infekciju profilaksei un mazināšanai galvas matainajā daļā un ādas krokās; - apavu dezinfekcijai (vakaros iesmidzināt apavos un ļaut izžūt).
Brīdinājumi:

Nelietot: Acu tuvumā, uz gļotādām, grūtniecēm, barojošām mātēm un bērniem līdz 3 g. vecumam. Alerģiskiem cilvēkiem  jāievēro piesardzība. Ja radušās nevēlamas reakcijas, noskalot ar lielu ūdens daudzumu un nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību, uzrādiet iepakojumu.

Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: aerosols
Piemērots: Vīriešiem un sievietēm
Efekts: Atsvaidzina
Efekts: Nomierina
Pirms lietošanas sakratīt. 2-3 reizes dienā uzsmidzināt uz ādas vai nagiem un ļaut nožūt. Dezinfekcijas efekts iestājas produkta nožūšanas laikā. Pirms AMICOS uzsmidzināšanas uz nagiem ieteicams nogriezt naga bojāto daļu.

Aqua, Glycerin, Chamomilla Recutita Flower Extract, Chelidonium Majus Extract, Menthol, Abies Sibirica Oil.