Visi produkti
Visi produkti
ACUVUE 1 DAY OASYS 8,5 kontaktlēcas -5,00, 30 gab.
ACUVUE 1 DAY OASYS 8,5 kontaktlēcas -5,00, 30 gab.

ACUVUE 1 DAY OASYS 8,5 kontaktlēcas -5,00, 30 gab.

Medicīnas preces
Produkta kods: 81761
Produkta zīmols: ACUVUE
Dienas kontaktlēcas materiāla tīkls ar asarām līdzīgām molekulām atdarina asaru plēves mucīnus, palīdz uzturēt stabilu asaru plēvi.
31,64 €
Prece ir noliktavā

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Dienas kontaktlēcas materiāla tīkls ar asarām līdzīgām molekulām atdarina asaru plēves mucīnus, palīdz uzturēt stabilu asaru plēvi.


ACUVUE OASYS with HydraLuxe™ Mūsdienās mēs nepārtraukti atrodamies mainīgā vidē. Mūsu diena ir pilna dažādām aktivitātēm: digitālo ierīču ekrānu izmantošana, uzturēšanās kondicionētās telpās, pastaigas/riteņbraukšana sausā/karstā dienā, garas darba, fizisko aktivitāšu un rotaļu stundas, kuru rezultātā dienas laikā izjūtam redzes asuma, komforta un kopējā apmierinājuma ar lēcām samazinājumu. Smeļoties iedvesmu no asarām tika izstrādāta HydraLuxe™ jeb Integrēto asaru tehnoloģija. HydraLuxe™ tehnoloģijas priekšrocības: Uzlabots materiāla tīkls ar asarām līdzīgām molekulām un labi elpojošu, hidratētu silikonu ideāli iekļaujas pacienta asaru plēvē. Asarām līdzīgās molekulas atdarina asaru plēves mucīnus, tādejādi dienas un pat dienas beigu prasīgos apstākļos palīdz uzturēt stabilu asaru plēvi un mazina nogurušu acu un sausuma sajūtu. Dizaina jauninājumā ietilpst: - Optimizēts iepakojuma šķīdums, kas atbilst dabisko asaru elektrolītu koncentrācijai, tādēļ pacientiem tiek uzlabots sākotnējais komforts. - Palielināta Optiskā zona palīdz nosegt platākas zīlītes pie vāja apgaismojuma. - Palielināts lēcas diametrs nodrošina optimālu uzlaikošanu un limbālās daļas pārklāšanu. - Vienreizējas lietošanas, papildus nav nepieciešams kopšanas šķīdums. Izcils 4. paaudzes silikonhidrogela materiāls. ACUVUE OASYS 1-Day tika radītas uz ACUVUE OASYS zīmola platformas, kas sniedz nepārspējamu komfortu un ir pārdotākais kontaktlēcu zīmols pasaulē. Pateicoties kontaktlēcu materiālā iestrādātā monomēra dēļ ir 1.klases (bloķē >99.9% UVB un ~96.1% UVA) UV aizsardzība - augstākā iespējamā mīksto kontaktlēcu vidū. Ar vieglu kopšanu un ērtu izņemšanu, kontaktlēcas būs piemērotas jauniem valkātājiem. Tāpat esošiem, kuri novērtēs uzlaboto sākotnējo komfortu un īpaši garās valkāšanas stundas. Labi piemērotas pacientiem, kuri dažādu simptomu dēļ (nogurušas acis/ acu sausums) atteikušies no kontaktlēcu valkāšanas.
ACUVUE 1 DAY OASYS 8,5 kontaktlēcas -5,00, 30 gab.
ACUVUE 1 DAY OASYS 8,5 kontaktlēcas -5,00, 30 gab.
31,64 €
31,64 €
Prece ir noliktavā
Kontaktlēcu optiskais stiprums (PWR): -5.00
Ja iepriekš nav lietotas kontaktlēcas, no sākuma ieteicams doties pie optometrista vai acu ārsta uz pirmreizējo kontaktlēcu valkātāja vizīti, lai pārbaudītu redzi un izrunātu ar kontaktlēcu valkāšanu saistītos jautājumus. Kontaktlēcu ievietošana acīs: 1. Novietojat rādītājpirkstu uz augšu. Pārbaudiet, vai lēca ir uz pareizo pusi. Pārliecinieties, vai lēca uz Jūsu pirksta stāv pietiekoši stabili, pretējā gadījumā tā var nokrist uz zemes un pat pazust vai saplīst. Lēcai uz pirksta ir jāveido bļodiņas forma, tādā veidā Jūs atvieglosiet ielikšanu acī. 2. Tālāk jāskatās taisni spogulī un ar brīvās rokas vidējo pirkstu pavelc apakšējo acs plakstiņu uz leju. Ja šādi nekas nesanāk, tad var pavilkt apakšējo plakstiņu uz leju un augšējo plakstiņu uz augšu. 3. Brīdī, kad liekat lēcu acī, mēģiniet nemirkšķināt. Tad maigi novietojiet lēcu uz acs un tikpat maigi atlaižat apakšējo plakstiņu. Uz brīdi aizveriet aci, lai lēca pati ieņem savu vietu acs centrā. Kontaktlēcu izņemšana: 1. Nomazgā un kārtīgi noslauki rokas. 2. Skaties taisni spogulī. Ar vienas rokas vidējo pirkstu pavelc apakšējo acs plakstiņu uz leju. Ar otras rokas rādītājpirkstu pieskaries kontaktlēcai un, nedaudz piespiežot, lēcu maigi velc uz apakšējā plakstiņa pusi. 3. Ja neizdodas iepriekšējā metode, tad var mēģināt otru metodi. Skaties taisni spogulī. Ar vienas rokas pirkstu galiem pastum augšējo acs plakstiņu uz augšu. Ar otras rokas vidējo pirkstu pastum apakšējo plakstiņu uz leju un tās pašas rokas rādītājpirkstu un īkšķi nedaudz piespiež pie lēcas. Tad satver lēcu un ņem ārā no acs maigām kustībām. Ir svarīgi, lai lēcu īpaši neskartu ar nagiem, jo tad var sabojāt tās virsmu.