preloader

Lūdzu, uzgaidiet

ACC LONG 600 mg putojošās tabletes, 10 gab., N10
ACC LONG 600 mg putojošās tabletes, 10 gab., N10

ACC LONG 600 mg putojošās tabletes, 10 gab., N10

Bezrecepšu zāles
Produkta kods: 10053
ACC ir mukolītisks (gļotas šķidrinošs) atkrēpošanas līdzeklis.
€7,60
Prece ir noliktavā

Uzmanību!

Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Produkta attēls var atšķirties no reālā produkta izskata.

Piegādāsim nākamās darba dienas laikā, ja pasūtījums tiks veikts tekošajā darba dienā pirms pulksten 14:30. Ievērojamo sūtījumu apjomu Latvijā dēļ, sūtījumu piegāde var kavēties. Vairāk par iespējamajiem piegādes veidiem

Uzmanību!

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI.

Bezrecepšu zāles

ACC ir mukolītisks (gļotas šķidrinošs) atkrēpošanas līdzeklis.ACC ir mukolītisks (gļotas šķidrinošs) atkrēpošanas līdzeklis.

ACC lieto gļotu šķīdināšanai un atkrēpošanas atvieglošanai akūtu vai hronisku elpceļu slimību gadījumā.

Vecums: Pieaugušie un pusaudži no 14 gadu vecuma
Brīdinājumi:

Īpaša piesardzība, lietojot ACC, nepieciešama šādos gadījumos

  • Ja Jums ir astma.
  • Ja Jums kādreiz bijusi peptiskās čūlas slimība (gļotas šķidrinoši līdzekļi var izjaukt kuņģa gļotādas barjeru).
  • Ja Jums parādās jaunas ādas un gļotādas izmaiņas, nekavējoties jāmeklē medicīniska palīdzība un jāpārtrauc ACC lietošana (Ļoti retos gadījumos aprakstītas ar acetilcisteīna lietošanu saistītas smagas ādas reakcijas, piemēram, Stīvensa – Džonsona sindroms un Laiela sindroms).
Preču forma zālēm, uztura bagātinātajiem un medicīnas preparātiem: putojošās tabletes
Vienmēr lietojiet ACC tieši tā, kā aprakstīts šajā instrukcijā vai kā ārsts vai farmaceits Jums teicis.Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Ārsts nosaka piemērotāko devu atkarībā no slimības smaguma pakāpes. Ja ārsts nav noteicis citādi, ieteicams lietot šādas ACC dienas devas: Krēpu šķīdināšana Pieaugušie un pusaudži no 14 gadu vecuma ½ putojošās tabletes 2 reizes dienā vai 1 putojošā tablete 1 reizi dienā (atbilst 600 mg acetilcisteīna dienā). Mukoviscidoze (iedzimts vielmaiņas traucējums) 1 putojošā tablete 1 reizi dienā (atbilst 600 mg acetilcisteīna dienā). Gados vecāki pacienti Gados vecākiem pacientiem deva īpaši nav jāpielāgo. Šķidruma uzņemšana veicina acetilcisteīna gļotas šķīdinošo iedarbību. Kā un kad ir jālieto ACC? ACC lieto pēc ēšanas, izšķīdinātas glāzē ūdens. Cik ilgi jālieto ACC? Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no slimības tipa un smaguma, ārstam vajadzētu noteikt lietošanas ilgumu. Hroniska bronhīta un mukoviscidozes gadījumā infekcijas profilakses nolūkā ārstēšanu vajadzētu turpināt ilgāku laiku.

Ko ACC satur

  • Aktīvā viela ir acetilcisteīns. Viena putojošā tablete satur 600 mg acetilcisteīna.

 

  • Citas sastāvdaļas ir askorbīnskābe (C vitamīns), bezūdens citronskābe, laktoze, D-mannīts, nātrija karbonāts, nātrija citrāts, nātrija ciklamāts, nātrija hidrogēnkarbonāts, saharīna nātrija sāls, aromātviela (kazeņu).